Wiadomości

Facebook-Messenger-news

Jak można przeczytać w ostatnich wpisach na SOCIALPRESS.pl specjaliści Facebooka mają świadomość tego, że Messenger jest obecnie wykorzystywany w budowaniu lepszych doświadczeń w obsłudze klienta. Aby usprawnić interakcje z odbiorcami, pomóc firmom dotrzeć w angażujący sposób do klientów i udoskonalić sposób przesyłania wiadomości, opracowano nowe rozwiązanie. Jakie? Customer Chat, czyli nowa wtyczka od Facebooka może przenieść Twoją komunikację z klientem na nowym poziom.

Blog z informacjami na temat Messengera informuje o stworzeniu specjalnej wtyczki dla komunikatora, którą zamieścimy na stronie internetowej. Dzięki niej użytkownicy będą mogli rozmawiać z przedstawicielem marki zarówno w aplikacji Messenger, jak i na własnej stronie www, przechodząc pomiędzy nimi płynnie i nie tracąc przy tym historii oraz kontekstu rozmowy. Pozwoli to firmom i klientom na kontynuowanie rozmowy w dowolnym miejscu i czasie. Obecnie jest ona testowana przez zamkniętą grupę osób.

Poza rozszerzeniem możliwości rozmów na wielu płaszczyznach wtyczka posiada również inne funkcje charakterystyczne dla Messengera takie jak multimedia, NLP czy płatności. Przedstawiciele serwisu zapewniają jednak, że będą pojawiały się nowe funkcje i rozszerzenia komunikatora.

Źródło: SOCIALPRESS.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com