Wiadomości

Serwis PCLab.pl poinformował o tym, że producent przeglądarki internetowej Opera zabija jeden ze swoich najlepszych produktów- firma wycofuje z rynku Operę Max. Aplikacja pozwalała na darmowe używanie technologii VPN i kompresję danych wykorzystywanych przez inne programy. To ostatnie pozytywnie przekładało się na zużycie mobilnego internetu.

"Opera Max zniknęła już ze sklepu Google Play, ale osoby, które pobrały oprogramowanie wcześniej, wciąż mogą z niego korzystać. Aplikację wciąż oczywiście można także zainstalować z nieoficjalnych źródeł, ale nie ma to już za dużo sensu. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że nie dostanie ona żadnych aktualizacji." - czytamy w aktualności.

Opera tłumaczy, że rezygnacja z programu Max została podyktowana potrzebą większego skupienia się na rozwoju promowanej przez firmę przeglądarki.

Źródło : PCLab.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com